Publicitāte 2014 - 2022
119898

10.kārtas uzņēmējdarbības projekti.
20.01.2022


 No 2021. gada 22. novembra sākas nepārtrauktā kārta projektu iesniegumu pieņemšanā biedrības “Ludzas rajona partnerība” izsludinātajā 10.kārtas projektu konkursā.

 

      Projektu iesniegumi tiek pieņemti divās rīcībās. Rīcībā "Uzņēmējdarbības attīstība/ Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas, tajā skaitā lauksaimniecības produktu pārstrādes, mājražošanas un amatniecības attīstība saistībā ar tūrisma nozari un kultūras mantojuma saglabāšanu" (M1/ R1) iesniegti un Partnerībā izvērtēti  7 projekti.

 

       Realizējot iesniegtos projektus, M.Joņina plāno izveidot fizioterapijas centru Ludzā. Vairāk informācijas par projektu šeit:

 

       Zemnieku saimniecība “Grīvas” paplašinot esošās saimnieciskās darbības veidu “malkas produkcijas veidu dažādošana” ražošana, plāno izbūvēt jaunu saimniecības ēku, kura būtu piemērota malkas ražošanas procesa uzlabošanai un sortimenta paplašināšanai- skaldītu skalu ražošanai un koka bluķu ar degli ražošanai. Vairāk informācijas par projektu šeit: 

 

        ZS “Liepas” iegādājoties šķembu pārvadāšanai piemērotu puspiekabi, plāno uzsākt piedāvāt šķembu pārvadāšanas pakalpojumus. Vairāk informācijas par projektu šeit : 

 

        SIA “Turmhaus” īstenojot projekta mērķi, labiekārtotāja Zaļesjes teritorijā piedāvās vietu, kur varēs izmantot API- mājiņas- aeroapiprocedūram un atpūsties sakoptā un patīkamā vidē. Vairāk informācijas par projektu šeit : 

 

        Iegādājoties auto svarus, SIA “Blonti” piedāvās svēršanas pakalpojumus. Vairāk informācijas par projektu šeit: 

 

        R.Harlovskis Kurjanovas ezera krastā plāno  izveidot jaunu, modernu un videi draudzīgu tūrisma mītni - Brīvdienu kotedžas "Meža ielokā" - ar aktīvās atpūtas un labjūtes iespējām visa gada garumā. Vairāk informācijas par projektu šeit: 

 

     SIA"Muiža Rusk", kurš nodarbojas ar skaldītās malkas ražošanu,  esošās saimnieciskās darbības uzlabošanai un dažādošanai iegādāsies pamatlīdzekļus. Vairāk informācijas par projektu šeit : 

 

    Ludzas rajona partnerības padomei un vērtēšanas komisijai attālināti Zoom platformā visi iesniedzēji prezentēja savus projektus. Projekti nodoti tālākai vērtēšanai  Austrumlatgales reģionālajā lauksaimniecības pārvaldē.
      Atpakaļ
Tālavijas iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, Latvija

Logo mob.29413335
Logo ludzaspartneriba@inbox.lv