Publicitāte
78703

Norisinājās I Eiropas-Latvijas ekonomikas forums "Made in Latvia"
18.05.2017


Foruma galvenie mērķi bija pievērst uzmanību lielajiem resursiem Latvijā, stimulējot vietējo un ārvalstu investīciju ienākšanu un uzņēmējdarbības attīstību Latvijā ilgtermiņā, izmantot zinātnisko potenciālu, lai noteiktu jaunas nišas un avotus uzņēmējdarbības attīstībai Latvijā, radīt platformu zinātnieku, uzņēmēju un politiķu pieredzes apmaiņai un sadarbībai, kas kalpotu par mehānismu sociālekonomisko problēmu risināšanai ar zinātniski pamatotu un uzņēmējdarbībā ieviestu instrumentu palīdzību.

Foruma plenārsēdēs tika apspriestas tēmas par radošumu kā inovatīvas ekonomikas pamatu, Latvijas pievilcību ārvalstu investīcijām un viedās ekonomikas attīstības scenārijiem Latvijā, kā arī diskutēts par dažādu industriju attīstības tendencēm un perspektīvām Latvijā. Paneļdiskusijā “Sekmīgas uzņēmējdarbības praktiskā pieredze Latvijā” tika pārrunātas dažādu nozaru attīstības tendences un attīstība Latvijā. LLU rektore Irina Pilvere iepazīstināja klātesošos ar Latvijas perspektīvām un attīstības tendencēm bioekonomikā un zaļo tehnoloģiju jomās uzsverot šīs nozares lielo nozīmi lauku teritoriju dzīvotspējai un attīstībai nākotnē.

Forumu rīkoja Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūts, ar valsts pētījumu programma EKOSOC-LV atbalstu, foruma ģenerālsponsors - AS Grindeks.

Pielikumā darba kārtība.


      Atpakaļ
Tālavijas iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, Latvija

Logo mob.29413335
Logo ludzaspartneriba@inbox.lv