Aktualitātes
115318

Realizēts projekts “Slinga terapijas pakalpojuma un ķermeņa masas analīzes pakalpojuma ieviešana un attīstīšana Ludzas rajona partnerības teritorijā”
23.12.2020


Projekts realizēts pasākumā "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" aktivitātē 19.2.1. "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas". Projekta iesniedzējs ir saimnieciskās darbības veicēja Marita Joņina. Realizējot projektu ir iegādāts slinga terapijas aprīkojums un ķermeņa masas analizators, līdz ar to tiek piedāvāti divi jauni pakalpojumi - slinga terapija un ķermeņa sastāva analīze.

Ar slinga terapijas aprīkojuma palīdzību ir iespējams veikt tādas ķermeņa trakcijas manipulācijas kā, piemēram, muguras sāpju atvieglošana pie diska trūcēm, kuras terapeits ar savām rokām nespēj veikt. Slinga terapiju pielieto kustību-balsta aparāta problēmu gadījumā, pēc insulta, traumām un operācijām u.c..

Ar projektā iegādāto daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru iespējams noskaidrot ķermeņa stiprās un vājās puses. Ar iekārtu iespējams noteikt cilvēka kaloriju patēriņu, tauku, muskuļu un kaulu masu attiecībā pret ķermeņa kopējo masu. Būtiski, ka iespējams noskaidrot, vai ķermenī neuzkrājas pārlieku daudz šķidruma, kas var būt iemesls palielinātam ķermeņa svaram.

Slinga terapijas iekārta tiks izmantota tikai fizioterapijas kabinetā Kārsavā, taču ar ķermeņa masas analīzes mērījumu aparatūru plānots veikt arī izbraukumu pieņemšanas VRG teritorijā, sadarbojoties ar ģimenes ārstiem un citiem speciālistiem, kas tālāk šos mērījuma rezultātus varēs izmantot arī savā darbībā.

Piedāvājumu un cenas var apskatīt šeit:
http://www.fiziopro.lv/cenradis/

Spa masāžas var skatīt šeit:
http://www.fiziopro.lv/pakalpojumi/spa-masazas/

Ķermeņa masas analīze ar bioimpedences metodi:
http://www.fiziopro.lv/pakalpojumi/kermena-masas-analize/

      Atpakaļ
Tālavijas iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, Latvija

Logo mob.29413335
Logo ludzaspartneriba@inbox.lv