Aktualitātes
126864

Notika LEADER pasākums iedzīvotāju informēšanai un vajadzību apzināšanai
02.11.2022


     1.novembrī notika iedzīvotāju informēšanas un vajadzību apzināšanas pasākums "Attīstības iespējas Ludzas rajona partnerības teritorijā un LEADER pieeja". Diskusijā piedalījās pārstāvji no biedrībām, pašvaldības un citi interesenti, kuriem rūp teritorijas attīstība un LEADER pieejas ieguldījums tajā.

     Pasākums notika gan attālināti ZOOM veidā, gan interesenti varēja piedalīties arī klātienē, partnerības birojā.
     Biedrības “Ludzas rajona partnerība” administratīvā vadītāja Sandra Palma pastāstīja par paveikto partnerībā pārskata plānošanas gada periodā un par turpmākajām iespējām nākamajā plānošanas periodā. Pasākuma dalībnieki tika iepazīstināti  ar projektiem, kuri realizēti partnerības teritorijā- gan uzņēmējdarbībā-  https://saite.lv/NjX gan sabiedriskā labuma projekti - https://saite.lv/kCk .

     Tika sniegta informācija par piedāvātiem pakalpojumiem, kuri tapuši realizējot LEADER projektus - https://www.ludzaspartneriba.lv/leader-projekti-piedava

     Pasākuma gaitā tika ģenerētas idejas nākotnes projektiem. Pasākuma dalībnieki teritorijas attīstībai piedāvāja dažādas idejas- gan jaunu pakalpojumu izveidošanai, gan brīvā laika pavadīšanas dažādošanai, gan viedo ciemu izveidošanai, gan arī digitālās iespējas un daudz citu ideju.

     Diskusijas par attīstības iespējām Ludzas partnerības teritorijā un vajadzībām turpināsies.

     Nākošais iedzīvotāju un informēšanas pasākums notiks 4. novembrī. Plašāka informācija https://saite.lv/mto .

Paldies visiem, kuri piedalījās pasākumā un kuri rūpējas par partnerības teritorijas attīstību un LEADER ieguldījumu tajā. 


Esiet informēti, sekojiet Ludzas rajona partnerības FB lapai- https://www.facebook.com/LudzasRajonaPartneriba
      Atpakaļ
Tālavijas iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, Latvija

Logo mob.29413335
Logo ludzaspartneriba@inbox.lv