Aktualitātes
125992

LIAA Rēzeknes biznesa inkubators piesaka jaunu dalībnieku uzņemšanu
17.08.2022 

Ar saukli “Tava komanda startam” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Rēzeknes biznesa inkubators izziņo 2022. gada rudens uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā. No 1. līdz 20. septembrim sešu mēnešu apmācību programmā kopumā tiks uzņemti 260 biznesa ideju autori. 

 

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota biznesa ideju autoriem, kam vēl nav sava uzņēmuma, kā arī jaunajiem uzņēmējiem pašā uzņēmējdarbības sākumā, kad produkts vēl nav pieejams plašam klientu lokam. Programma ilgst sešus mēnešus un tās laikā dalībnieki piedalās apmācībās, apgūstot svarīgākās uzņēmējdarbības prasmes, apmeklē uzņēmēju pieredzes stāstu sesijas un individuālās konsultācijās saņem mentoru atbalstu jau detalizēta rīcības plāna izstrādei biznesa idejas attīstīšanai.

 

Dalība programmā nodrošina arī pieeju ar biroja tehniku aprīkotām darba telpām jeb kopstrādei jebkurā no divpadsmit LIAA biznesa inkubatoriem un deviņām atbalsta vienībām, kā arī iespēju pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai Latvijā. 

 

“Dalība pirmsinkubācijas programmā ir iespēja izvērtēt, modelēt un strukturēt savu biznesa ideju tā, lai, ņemot vērā pieejamos resursus un klientu vēlmes, radītu unikālu un dzīvotspējīgu produktu,” par līdzšinējo dalībnieku pieredzi stāsta LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora pirmsinkubācijas programmas vadītāja Kristiāna Karčevska. 

 

Pieteikties pirmsinkubācijas programmai varēs no 1. līdz 20. septembrim, iesniedzot pieteikumu vienotajā valsts platformā biznesa attīstībai www.business.gov.lv.

 

Visi interesenti, kas vēlas apgūt uzņēmējdarbības pamatus bez maksas un spert pirmos soļus sava biznesa attīstībā, tiek aicināti uz individuālajām konsultācijām, lai iepazītos ar programmas norisi un saņemtu informatīvu atbalstu pieteikuma aizpildīšanai. Pieteikties uz konsultāciju var, rakstot uz rezekne@liaa.gov.lv vai zvanot 62401095.

 

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".

normal'> 

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv
Par pirmsinkubācijas programmu:
https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ

 

Papildus informācija:

LIAA Rēzeknes biznesa inkubators

Baznīcas iela 19, Rēzekne

rezekne@liaa.gov.lv

Tālrunis: +371 62401095

Inkubatori.magneticlatvia.lv 
      Atpakaļ
Tālavijas iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, Latvija

Logo mob.29413335
Logo ludzaspartneriba@inbox.lv