Sadarbības projekti
Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par garšvielu un tēju ražotāju Zandu Trukšāni Ludzā 18.10.2019

https://tuesi.lv/gimenes-darbs/

“Galvenais ir nenobīties. Mēs visi par sevi šaubāmies un baidāmies, bet tas ir normāli un cilvēcīgi,” uzskata garšvielu un tēju ražotāja Zanda Trukšāne Ludzā.

“Tev nevienam apkārt nekas nav jāpierāda. Jāpierāda ir tikai sev, ka vari kaut ko izdarīt un izpildīt savu uzstādīto mērķi,” ir pārliecināta Zanda.

“Tas ir ģimenes darbs. Te ir mūsu ģimenes, kuras mūs ļoti atbalsta,” uzsver Zanda.

“Mēs darām un strādājam Latvijā un Latvijai. Tā ir mana vieta, kur esmu uzaugusi. Savu zemi es ļoti mīlu.”

Informācijas avots:
Latvijas iedvesmas stāsti | www.tuesi.lv

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par modes dizaineri Guntu Nagli Kārsavā: https://tuesi.lv/dzivot-savu-dzivi/ .
06.08.2018

“Patīkamais ir tas, ka varu nodrošināt sevi ar darbu un klienti gaida rindā. Spēju samaksāt visus nodokļus un telpu īri kā godīgs latvietis - neko neapkrāpjot un neapšmaucot,” saka modes dizainere Gunta Nagle Kārsavā.

Lasīt vairāk ...


Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par zemeņu audzētāju Maritu Joņinu Kārsavas novadā: https://tuesi.lv/ej-dari/.
06.08.2018

“Latvietim vasaras sajūta nāk ar zemeni. Mūsu ģimenē, ja vasarā nav ēstas zemenes, tad vasaras nav. Var neēst citas ogas, bet ja nav ēstas zemenes, tad ir pavisam čābīgi. Zemenēs es redzu perspektīvu. Audzējot zemenes lielākās platībās, ir iespēja nodrošināt ģimenei iztikšanu visa gada garumā,” stāsta ogu audzētāja Marita Joņina no Mērdzenes pagasta Kārsavas novadā.

Lasīt vairāk ...


Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par zirgaudzētāju Robertu Škaparu Zilupes novadā: https://tuesi.lv/pustonna-milestibas/ . 31.07.2018

“Latvijā ir daudz labu un kvalitatīvu zirgu, taču maz jātnieku, kas šos zirgus var parādīt. Viennozīmīgi, Latvija šajā jomā attīstās,” uzskata Roberts Škapars, kas nodarbojas ar zirgaudzēšanu Zilupes novadā.


“Zirgaudzēšana ir ļoti dārga, bet emocijas nevar novērtēt materiālās vērtībās. Zirgs ir pustonna mīlestības. Zirgs ļoti labi jūt cilvēku un nekad viņu nenodos,” ir pārliecināts Roberts.“Cilvēki veido valdību, valsti, vidi. Vaina ir nevis Latvijā, bet cilvēkos. Viss ir jāmaina, sākot ar sevi,” saka Roberts.“Uz Zilupi mani atveda zirgi, es esmu Latgales tālākajā nostūrī, pie pašas robežas. Man patīk Latgale, pierobežas dzīve ir savdabīga, bet interesanta. Es šeit labi jūtos un zinu, ka uzsāktais ceļš ir pareizais.”

 

Lasīt vairāk

 

Informācijas avots:
Latvijas iedvesmas stāsti | www.tuesi.lv

 


Arhīvs
2019 (1)   
2018 (3)   
Tālavijas iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, Latvija

Logo mob.29413335
Logo ludzaspartneriba@inbox.lv