Aktualitātes
126555

Notika seminārs LEADER projektu iesniedzējiem.
13.10.2022


Notika seminārs LEADER projektu iesniedzējiem.

 

 

        11.10.2022 notika seminārs potenciālajiem 11.projektu kārtas iesniedzējiem kā arī citiem interesentiem par Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu atklāta projektu iesniegumu konkursa veidā lauku attīstībai 2014.- 2020.gadam  apakšpasākuma 19.2. „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”  aktivitātēs "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas" ,  "Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas".

 

        Seminārā Ludzas rajona partnerības administratīvā vadītāja Sandra Palma pastāstīja par Ludzas rajona partnerības projektu konkursu, rīcības plānu, plānotām aktivitātēm, normatīvie aktiem un  rokasgrāmatām, kuras izmanto rakstot projektus.

 

        Kopā ar interesentiem tika apskatīta projektu pieteikumu un pašnovērtējuma veidlapas aizpildīšana. Tika izrunāta projektu vērtēšanas kārtība un kritēriji.

 

        Informācija par 11.projektu kārtas konkursu pieejama šeit: https://ludzaspartneriba.lv/aktualitates/izsludinata-projektu-iesniegumu-pienemsanas-11-karta?pp=

      

Par cik LEADER programma sniedz atbalstu juridiskajām personām saules paneļu uzstādīšanai, seminārā bija uzaicināts AS “Sadales tīkls” pakalpojumu vadītājs Jānis Pampe, kurš sniedza informāciju par iespējām uzņēmumiem savu elektrības pieslēgumu papildināt ar mikroģeneratoru, kas ražo elektroenerģiju, izmantojot saules paneļus. 

 

      Tie, kuri nebija seminārā, bet interesē jautājums par mikroģeneratoru pieslēgšanas iespējām, informāciju var iegūt šeit:.

    -Visa informācija par pakalpojumu pieejama-  https://sadalestikls.lv/lv/mikrogeneratora-pieslegsana

    -Iespējas pieteikt pakalpojumu klienta portālā www.e-st.lv vai pie elektroenerģijas tirgotāja.

 

Paldies visiem, kuri piedalījās seminārā.

 

 
      Atpakaļ
Raiņa iela 16- 419.kab., Ludza, Ludzas novads, LV-5701, Latvija

Logo mob.29413335
Logo tālr./fakss 65733666
Logo ludzaspartneriba@apollo.lv