Aktualitātes
125732

Lauku atbalsta dienestā apstiprināts sabiedrības ar ierobežotu atbildību “AmoVet” iesniegtais LEADER projekts “SIA “AmoVet” veterinārās klīnikas izveide Ludzā”
19.07.2022


Projekta mērķis ir piedāvāt kvalitatīvus, kā arī inovatīvus veterinārmedicīnas pakalpojumus VRG teritorijā.

Jaunajai klīnikai ir ļoti svarīgi paplašināt pakalpojumu pieejamību, jo pretējā gadījumā tās attīstībai nav perspektīvu. Projekta ietvaros tiks iegādāts profesionāls aprīkojums, ar kuru varēs noteikt ātru un maksimāli precīzu sasirgušā dzīvnieka diagnostiku, līdz ar to arī veikt savlaicīgu un pareizu ārstēšanu. Būs iespēja nodrošināt samērā nopietnu operāciju veikšanu uz vietas klīnikā, kas būs inovācija ne tikai VRG teritorijā, bet arī plašākā mērogā.

Projekts tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas lauku attīstības programmas (LAP) 2014.-2020. gadam apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams EK tīmekļa vietnē https://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020_lv

      Atpakaļ
Tālavijas iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, Latvija

Logo mob.29413335
Logo ludzaspartneriba@inbox.lv