Aktualitātes

6.decembrī Rēzeknē notiks Latgales uzņēmēju kongress
04.12.2017


2017. gada 6 .decembrī 11:00 Latgales vēstniecībā GORS, Rēzeknē notiks Latgales uzņēmēju kongress  “BIZNESA VIDE LATGALĒ”, ko rīko biedrība “Tautsaimnieks”


Kongresā par nodokļu jomu un darba samaksu stāstīs ekonomikas zinātņu doktors Ivars Brīvers. Par jaunās nodokļu reformas ēnas pusēm un to ietekmi uz ekonomiku vērtēs Latvijas tirgotāju asociācijas valdes loceklis, biedrības “Tautsaimnieks” valdes loceklis Raimonds Nipers. Latgales uzņēmumu struktūra un to attīstību prezentēs SIA “NEMO” valdes priekšsēdētāja, LTRK Latgales valdes priekšsēdētāja Inga Zemdega Grāpe.
Paneļdiskusijā uzstāsies Latgales lielāko uzņēmumu vadītāji – A/S „Preiļu siers” valdes priekšsēdētājs Jāzeps Šņepsts, SIA „Latgalija” valdes priekšsēdētājs Mihails Bartaševičs, Latgales novadu uzņēmēju biedrību pārstāvji, Saeimas deputāti. Kongresā būs iespējams dzirdēt ne vien akadēmiskās vides pārstāvju un uzņēmēju, bet arī sabiedrisko organizāciju viedokļus par Latgales ekonomikas ilgtspējīgu attīstību.

Valdība ar noteiktu regularitāti ceļ nodokļus un energoresursu cenas, kā rezultātā uzņēmumiem mazinās konkurētspēja un tie strādā izdzīvošanas režīmā. Valdība ar ekonomiskām metodēm veido nelabvēlīgu dzīves vidi valsts reģionos. Kongresā paredzēts pieņemt rezolūciju, kas būs adresēta valdībai, par Latgales tautsaimniecības attīstības nākotni.
Kongresa organizatoru vārdā, biedrības “Tautsaimnieks” valdes loceklis Raimonds Nipers

Pieteikšanās kongresam šeit.

Programma

Informācijas avots : https://lpr.gov.lv/lv/2017/latgales-uznemeju-kongress/#.WiUr2Epl_IV
      Atpakaļ
Tālavijas iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, Latvija

Logo mob.29413335
Logo ludzaspartneriba@inbox.lv